Rio Sul Com Vista Para O Cristo

  • Wi-Fi
  • Klimatizace
  • Domácí zvířata povolena

Apartmán Rio Sul Com Vista Para O Cristo je vzdálen téměř 7 km od Muzeum zítřka. Kapacita apartmánu je až pro 4 hosty.

Zahrnuje 1 koupelen.

Apartmán také nabízí kompletní kuchyni.

Centro Cultural Visconde de Maua je vzdáleno méně než 550 metrů od tohoto apartmánu. Apartmán nabízí ubytování ve čtvrti Botafogo, nedaleko Trilha da Urca. Hosté mohou ochutnat jídla australské kuchyně v steakhouse restauraci Outback Steakhouse, umístěné blízko apartmánu. Apartmán nabízí ubytování pouhých 5 km od letiště Santos Dumont.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Rio Sul Com Vista Para O Cristo Rio de Janeiro
Charmoso Apartamento No Rio
Cena pouze pro mobilní zařízení

Charmoso Apartamento No Rio

9.8
Skvělý 24 recenzí
48 m od ubytování
USD 72 USD 65
za noc
Apartamento Em Copacabana
Cena pouze pro mobilní zařízení

Apartamento Em Copacabana

487 m od ubytování
USD 40 USD 36
za noc
Espaco Botafogo
Cena pouze pro mobilní zařízení

Espaco Botafogo

580 m od ubytování
USD 31 USD 28
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Santos Dumont
    9 km

    Vlaková nádraží

    Estação D Pedro II Central Station
    7 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V pokojích

    • Klimatizace

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata povolena

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 23:59
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Rio Sul Com Vista Para O Cristo apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Rio Sul Com Vista Para O Cristo apartmán patří mimo jiné Lanovka na Cukrovou homoli, Muzeum zítřka, Centro Cultural Visconde de Maua.
    • ❓
      Je v apartmán Rio Sul Com Vista Para O Cristo apartmán připojení k internetu?
      Ano, apartmán Rio Sul Com Vista Para O Cristo apartmán nabízí Wi-Fi.
    • ❓
      Kolik hostů může apartmán Rio Sul Com Vista Para O Cristo ubytovat?
      Apartmán Rio Sul Com Vista Para O Cristo nabízí ubytování až pro 4 hostů.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Santos Dumont
    9 km

    Vlaková nádraží

    Estação D Pedro II Central Station
    7 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Rio Sul Com Vista Para O Cristo Rio de Janeiro

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít